Zespół TVP Kielce

Przemysław Predygier - Dyrektor


Agnieszka Petera- Sekretariat Dyrektora


PRACOWNICY I WSPÓŁPRACOWNICY:

Dział Informacji

Anna Roży - Redaktor odpowiedzialny
anna.rozy@tvp.pl


Beata Oleś - wydawca, reporterka, prezenterka
beata.oles@tvp.pl


Katarzyna Sieradzka - reporteka, prezenterka
katarzyna.sieradzkai@tvp.pl


Elżbieta Dziewięcka-Mąkosa - wydawca, reporter, prezenterka
elzbieta.dziewiecka-makosa@tvp.pl


Leszek Salva - wydawca, reporter,
leszek.salva@tvp.pl


Monika Gałązka - wydawca, reporterka
monika.galazka@tvp.pl


Michał Rykowski - reporter, prezenter
michal.rykowski@tvp.pl


Ewelina Baran - reporterka, prezenterka
ewelina.baran@tvp.pl


Maciej Sierpień - reporter
maciej.sierpien@tvp.pl


Aleksandra Gronek-Piotrowska - reporterka, prezenterka
aleksandra.gronek@tvp.pl


Dorota Kosierkiewicz
- reporterka
dorota.kosierkiewicz@tvp.pl


Agnieszka Białas - reporterka
agnieszka.bialas@tvp.pl


Katarzyna Kozior - reporterka
katarzyna.kozior@tvp.pl


Sławomir Mazur
- reporter
slawomir.mazur@tvp.pl


Żaklina Skowrońska
- wydawca, reporterka
zaklina.skowronska@tvp.pl


Aleksandra Żaczek
- reporterka
aleksandra.zaczek@tvp.pl


Karolina Ziewiecka - reporteka
karolina.ziewiecka@tvp.pl


Dominik Masierak - reporter
dominik.masierak@tvp.pl


Monika Wożniak - reporteka
monika.wozniak@tvp.pl


Urszula Degejda - reporteka
urszula.degejda@tvp.pl


Dział Produkcji Telewizyjnej


Jarosław Zmyślny
- kierownik działu
jaroslaw.zmyslny@tvp.pl


Kierownicy produkcji


Małgorzata Salacha

malgorzata.salacha@tvp.pl


Marcin Atłasik

marcin.atlasik@tvp.pl


Marcin Mazelewski

marcin.mazelewski@tvp.pl



Sekretariat programowy


Marta Majcher
- sekretarz programowy
marta.majcher@tvp.pl


Andrzej Jamroziewicz
- scenariusze emisyjne
andrzej.jamroziewicz@tvp.pl


Archiwum


Katarzyna Kozior
katarzyna.kozior@tvp.pl


Żaneta Rugor
zaneta.rugor@tvp.pl


Sekcja Marketingu i Reklamy


Promocja


Paulina Błaszczyk
- specjalista w Sekcji Marketingu i Reklamy
paulina.blaszczyk@tvp.pl


Handlowcy


Kamil Salacha

kamil.salacha@tvp.pl


Dariusz Kotte

d.kotte@mediakielce.pl

tel. 509 418 222


Wydział Realizacji i Techniki


Łukasz Terelak - specjalista ds. techniki
lukasz.terelak@tvp.pl


Michał Styczeń
 - obsługa techniczna magazynu i studia
michal.styczen@tvp.pl


Mateusz Cieszyński - obsługa techniczna magazynu i studia
mateusz.cieszynski@tvp.pl


Daniel Wincewicz - obsługa techniczna magazynu i studia
daniel.wincewicz@tvp.pl


Informatyka


Albert Skrzypek - informatyk
albert.skrzypek@tvp.pl


Emisja


Andrzej Jamroziewicz
- realizator techniczny wizji
andrzej.jamroziewicz@tvp.pl


Grzegorz Kipirzepa
- realizator techniczny wizji
grzegorz.kipirzepa@tvp.pl


Norbert Tomasik
- realizator techniczny wizji
norbert.tomasik@tvp.pl


Obsługa wozu DSNG


Mateusz Cieszyński - realizator techniczny przekazu
mateusz.cieszynski@tvp.pl


Michał Styczeń - realizator techniczny przekazu
michal.styczen@tvp.pl


Realizacja


Rafał Plich
- realizator wizji, operator obrazu


Marek Gil
- realizator wizji, operator obrazu


Cezary Chądzyński
- realizator wizji, operator obrazu


Wojciech Golba
- realizator wizji


Tomasz Tamborski
 - realizator dźwięku


Rafał Piłacik
- realizator dźwięku


Roman Słomka
- realizator dźwięku


Arek Klimontowicz
 - realizator dźwięku


Andrzej Pietrzykowski
- operator obrazu


Lesław Janusz
- operator obrazu


Piotr Kamiński
- operator obrazu


Michał Zawisza
- operator obrazu


Mateusz Iskra
- operator obrazu


Zbigniew Strojecki
- operator obrazu


Krystian Radomski
- operator obrazu


Krzysztof Skoczek
- operator obrazu


Tomasz Markiewicz
- operator obrazu


Andrzej Lasota
- operator obrazu


Mateusz Jaroński
 - zarządzanie stroną internetową, realizator grafikii
mateusz.jaronski@tvp.pl


Marcin Ścisło
 - zarządzanie stroną internetową, realizator grafiki
marcin.scislo@tvp.pl


Montaż


Maciej Chmielewski
- montażysta


Krzysztof Dziewięcki
- montażysta


Jakub Żelazny
- montażysta


Wojciech Golba
- montażysta


Krzysztof Kowalewski
- montażysta


Charakteryzacja


Kamila Dudek
- Charakteryzacja


Dział obsługi ogólnoekonomicznej


Justyna Piętak
- główny specjalista ds. ekonomicznych
justyna.pietak@tvp.pl


Agata Puchała
- starszy specjalista ds. rozliczeń
agata.puchala@tvp.pl