Finał Off Fashion - Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody za nami. Zwycięzcą 17. edycji została Zuzanna Kwapisz z Warszawy. W pokazie finałowym wiosennej edycji znalazło się dwadzieścia kolekcji, ale zdaniem jury to 24-letnia projektantka w kolekcji zatytułowanej LAG, najlepiej zaprezentowała motyw przewodni, jakim był legendarny Orient Express.

Gorąca atmosfera na zewnątrz i za kulisami; w holu Kieleckiego Centrum Kultury tłumy fanów. Gala Finałowa Off Fashion jak zawsze przyciąga do Kielc miłośników mody z kraju i z zagranicy.

Motywem tegorocznej edycji - legendarny Orient Express. W wielkim finale 20 projektantów, ale ta noc należała do niej: Zuzanna Kwapisz ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Sama przyznaje - to jej pierwsza kolekcja inspirowana naturą i pierwsza, tak ogromna nagroda. 15 tysięcy złotych i otwarte drzwi do świata mody.

II miejsce zajął Dastin Poraziński, statuetka za III miejsce trafiła w ręce Kamila Parchety. Zdaniem projektantów Praprockiego i Brzozowskiego, którzy przewodniczyli kapitule konkursowej - OFF Fashion to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. - Każda kolejna edycja jest lepsza od poprzedniej. To jest niesamowite, kiedy myślimy, że już nic nas nie będzie mogło zaskoczyć, to przyjeżdżamy na kolejną edycję i mamy pełno zaskoczeń - mówią.

Pierwsza edycja OFF FASHION odbyła się w maju 2007 roku. Konkurs jest szansą dla młodych projektantów. W jury konkursu zasiedli także projektanci, którzy sami stawiali pierwsze kroki w Off Fashion. Ich zdaniem recepta na osiągnięcie sukcesu jest prosta: trzeba przygotowywać kolejne kolekcje i ciągle się rozwijać. Do tegorocznego konkursu w sumie zgłosiło się 187 projektantów.