TVP3 Kielce rozpoczyna rekrutację na stanowisko: informatyk oraz dziennikarza odpowiedzialnego za obsługę nowych mediów.

W związku z rozbudową redakcji internetowej TVP3 Kielce poszukuje współpracownika na stanowisko:
  • junior SM Specialist/młodszy specjalista ds. mediów społecznościowych
Wymagania junior SM Specjalist:
  • dobra znajomość platform mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, etc.)
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia fanpage’y
  • lekkie pióro, zmysł estetyczny, wyobraźnia graficzna
  • kreatywność i kreatywność, a ponadto też kreatywność  ;)
Zakres obowiązków:
  • aktywne wsparcie redakcji internetowej w zakresie prowadzonych kont na platformach SM TVP3 Kielce
  • generowanie pomysłów, współtworzenie i obróbka kontentu, aktywna komunikacja z użytkownikami SM
Gwarantujemy:
  • pracę w największej telewizji w Polsce,
  • otoczenie młodego, profesjonalnego i dynamicznego Zespołu,
  • rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • warunki zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagania Informatyk:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub zawodowe – kierunkowe
Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia SEP do 1kV
Język angielski w stopniu dobrym
Mile widziane jest doświadczenie w pracy na stanowisku informatyk (praktyczna znajomość zagadnień związanych z sys. Linux, Windows oraz serwerów aplikacyjnych, a także systemów do archiwizacji danych)
Umiejętność analitycznego myślenia,
Zdolność do pracy pod presją czasu,
Kreatywność,
Dyspozycyjność,
Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: sekretariat.kielce@tvp.pl w terminie do 30 lipca 2017 r.
W tytule maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz kodu rekrutacji np. "REDAKCJA INTERNETOWA ZGŁOSZENIE APLIKACJI”.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.