Remisem, zakończył się pojedynek w ostatnim meczu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Korona Kielce podzieliła się punktami w Krakowie z Cracovią - 2:2 (1:1).

W 10. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Javi Hernandeza. Do remisu w pierwszej połowie doprowadził w 37 minucie Marcin Cebula. W rugiej połowie pierwsza bramka padła dla Cracovii - w 47 minucie zdobywa Krzysztof Piątek. Kielczanie wyrównują w 48 minucie po celnym uderzeniu Radka Dejmka.

CRACOVIA KRAKÓW - KORONA KIELCE 2:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Javi Hernandez (9 minuta), 1:1 Marcin Cebula (37 minuta), 2:1 Krzysztof Piątek (47 minuta), 2:2 Radek Dejmek (48 minuta).

Cracovia Kraków: Grzegorz Sandomierski - Diego Ferraresso, Michał Helik, Piotr Malarczyk, Kamil Pestka - Mateusz Wdowiak (59. Jaroslav Mihalik), Ołeksij Dytiatjew (59. Miroslav Covilo), Szymon Drewniak, Javi Hernandez, Jakub Wójcicki (80. Sebastian Strózik) - Krzysztof Piątek.

Korona Kielce: Maciej Gostomski - Bartosz Rymaniak, Radek Dejmek, Adnan Kovacevic - Łukasz Kosakiewicz (46. Goran Cvijanovic), Jakub Żubrowski, Mateusz Możdżeń, Marcin Cebula, Ken Kallaste (75. Fabian Burdenski) - Maciej Górski, Nika Kaczarawa (89. Elhadji Pape Diaw).

Cracovia Kraków: Ołeksij Dytiatjew, Miroslav Covilo.