Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dziennikarz

TVP3 Kielce rozpoczyna rekrutację na stanowisko: dziennikarza

Zapraszamy osoby: Dobrze znające tematykę związaną z Kielcami i regionem świętokrzyskim.

Zadania:
  • Przygotowanie  materiałów dziennikarskich
  • Opracowywanie materiałów multimedialnych (foto, wideo)
  • Utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich
  • Tworzenie i redagowanie materiałów do serwisów internetowych
  • Wyszukiwanie i przygotowywanie materiałów do tworzenia interaktywnych map, infografik etc.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów). Preferowane kierunki to: dzieńnikarstwo, historia i filologia polska
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Wiedza o trendach internetowych
  • Duża wiedza ogólna i zainteresowanie wydarzeniami miejskimi i regionalnymi, polityczno-społecznymi, kulturalnymi, sportowymi
  • Znajomość prawa prasowego i prawa autorskiego
  • Kreatywność, otwartość, umiejętność budowania i podtrzymywania dobrej współpracy i komunikacji z innymi ludźmi, dokładność i sumienność, zaangażowanie w pracy, wszechstronna wiedza
  • Umiejętność szybkiego tworzenia materiałów
  • Znajomość zasad stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
  • Aktywność w social media
Oferujemy:
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
  • Pracę w kreatywnym zespole

Oferty zawierające CV oraz próbkę trzech własnych materiałów dziennikarskich prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat.kielce@tvp.pl z dopiskiem „Rekrutacja dziennikarz”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.