Ciało 38-letniego mężczyzny znaleziono w mieszkaniu na osiedlu Słoneczne Wzgórze. Policja zatrzymała w związku z tym 43-letnią kobietę i 34-letniego mężczyznę. Oboje byli nietrzeźwi. To już drugie takie zdarzenie w ciągu tego weekendu.

Ciało 38-letniego mężczyzny policjanci znaleźli wczoraj wieczorem w mieszkaniu w jednym z bloków przy ulicy Orzeszkowej na kieleckim Osiedlu Słoneczne Wzgórze. Funkcjonariusze podejrzewają, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. W związku ze zdarzeniem zatrzymano dwie osoby - 34-letniego mężczyznę i 43-letnią kobietę. Oboje byli nietrzeźwi. To, czy mieli związek ze śmiercią mężczyzny okaże się po ich przesłuchaniu, a także po zaplanowanej na jutro sekcji zwłok 38-latka.

Śledczy wyjaśniają wciąż okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątek w bloku przy ulicy Piekoszowskiej. Zatrzymany w tej sprawie 26-letni Karol W. dziś usłyszał zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała skutkujących śmiercią. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi dożywocie.

Zobacz relację filmową.